#zostanwdomu

Nasz zespół

biuro

Małgorzata Bałkowska

Prezes Zarządu

Monika Bojarczuk

Kierownik Biura

Jestem osobą, która całościowo organizuje i koordynuje.

Dorota Kaszubowska

Dyrektor ds. Organizacyjnych

Głównym celem mojego stanowiska jest zapewnienie właściwego funkcjonowania zaplecza administracyjnego fundacji i biura.pielęgniarki

Agata Butowska

Pielęgniarka

Katarzyna Kałduńska

Pielęgniarka

Pielęgniarka w Pomorskim Hospicjum dla Dzieci, swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach intensywnej terapii wcześniaka i dziecka oraz na oddziale toksykologicznym. W hospicjum prócz podstawowych zadań zawodowych prowadzi warsztaty w szkołach i uczelniach o tematyce paliatywnej. W 2017 roku odznaczona Złotym Czepkiem, a w 2018 otrzymała nagrodę dla Człowieka Wrażliwego 2018 roku.

Agnieszka Narloch

Pielęgniarka

Magister pielęgniarstwa i specjalistka pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Doświadczenie zawodowe zdobywała w UCK na oddziale Chirurgii Onkologicznej i Kardiochirurgii. Od kilku lat pracuje w Pomorskim Hospicjum dla Dzieci a swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje pielęgniarkom w ramach kursów kwalifikacyjnych i specjalizacyjnych.

Monika Wiwatowska

Pielęgniarka

Katarzyna Tupikowska

Pielęgnarka


lekarze

Dr Maciej Niedźwiecki

Dyrektor Medyczny

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista pediatrii, onkologii i hematologii dziecięcej. Zawodowo jest związany z Kliniką Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii Szpitala Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Pomorskim Hospicjum dla Dzieci.

Paweł Netter

Lekarz

Lech Buchowiecki

Lekarz, specjalista pediatra

Anna Synakiewicz

Lekarz, pediatra

Dominika Krawczyk

psycholog


fizjoterapeuci

Anna Rudzka

Fizjoterapeuta, Asystent Osoby Niepełnosprawnej

więcej

Dominika Woszczyk – Czapiewska

fizjoterapeuta, pedagog specjalny

więcej