Numer konta 

61105017641000009060259513

KRS  0000296652

Click Here
Previous
Next

Zespół

Lekarze

DR MACIEJ NIEDŹWIECKI

DYREKTOR MEDYCZNY Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista pediatrii, onkologii i hematologii dziecięcej. Zawodowo jest związany z Kliniką Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii Szpitala Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Pomorskim Hospicjum dla Dzieci.

LECH BUCHOWIECKI

LEKARZ, SPECJALISTA PEDIATRA

ANNA SYNAKIEWICZ

LEKARZ, PEDIATRA

PAWEŁ NETTER

LEKARZ, PEDIATRA

Psycholodzy

DOMINIKA KRAWCZYK

PSYCHOLOG

DOROTA DĄBROWSKA

PSYCHOLOG W swojej pracy łączy wiedzę wynikającą z wykształcenia oraz tę wynikającą z zainteresowań dotyczących pracy z ciałem, uzależnienia, współuzależnienia, NVC i rodzicielstwa bliskości. 5 lat temu zafascynowała się ciałem, psychoterapeutycznymi możliwościami dotyku, ruchu, oddechu, obecności w ciele. Rozpoczęła zgłębianie technik takich jak: Metoda Lowena, TRE, taniec intuicyjny, aby ostatecznie zatrzymać się na Metodzie Feldenkreisa.

Pielęgniarki

AGNIESZKA NARLOCH

PIELĘGNIARKA Magister pielęgniarstwa i specjalistka pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Doświadczenie zawodowe zdobywała w UCK na oddziale Chirurgii Onkologicznej i Kardiochirurgii. Od kilku lat pracuje w Pomorskim Hospicjum dla Dzieci a swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje pielęgniarkom w ramach kursów kwalifikacyjnych i specjalizacyjnych..

KATARZYNA TUPIKOWSKA

PIELĘGNARKA

MONIKA WIWATOWSKA

PIELĘGNARKA​

ELŻBIETA KUBIK

PIELĘGNIARKA

AGATA BUTOWSKA

PIELĘGNARKA​

Fizjoterapeuci

DOMINIKA WOSZCZYK-CZAPIEWSKA

FIZJOTERAPEUTA

ALEKSANDRA PAWŁOWSKA

FIZJOTERAPEUTA

Biuro Fundacji

ROBERT ROZMUS

MONIKA BOJARCZUK