Numer konta 

61105017641000009060259513

KRS  0000296652

Zespół

Lekarze

DR MACIEJ NIEDŹWIECKI

DYREKTOR MEDYCZNY Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista pediatrii, onkologii i hematologii dziecięcej. Zawodowo jest związany z Kliniką Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii Szpitala Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Pomorskim Hospicjum dla Dzieci.

LECH BUCHOWIECKI

LEKARZ, SPECJALISTA PEDIATRA

ANNA SYNAKIEWICZ

LEKARZ, PEDIATRA

PAWEŁ NETTER

LEKARZ, PEDIATRA

Psycholodzy

DOMINIKA KRAWCZYK

PSYCHOLOG

DOROTA DĄBROWSKA

PSYCHOLOG W swojej pracy łączy wiedzę wynikającą z wykształcenia oraz tę wynikającą z zainteresowań dotyczących pracy z ciałem, uzależnienia, współuzależnienia, NVC i rodzicielstwa bliskości. 5 lat temu zafascynowała się ciałem, psychoterapeutycznymi możliwościami dotyku, ruchu, oddechu, obecności w ciele. Rozpoczęła zgłębianie technik takich jak: Metoda Lowena, TRE, taniec intuicyjny, aby ostatecznie zatrzymać się na Metodzie Feldenkreisa.

Pielęgniarki

AGNIESZKA NARLOCH

PIELĘGNIARKA Magister pielęgniarstwa i specjalistka pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Doświadczenie zawodowe zdobywała w UCK na oddziale Chirurgii Onkologicznej i Kardiochirurgii. Od kilku lat pracuje w Pomorskim Hospicjum dla Dzieci a swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje pielęgniarkom w ramach kursów kwalifikacyjnych i specjalizacyjnych..

KATARZYNA TUPIKOWSKA

PIELĘGNARKA

MONIKA WIWATOWSKA

PIELĘGNARKA​

ELŻBIETA KUBIK

PIELĘGNIARKA

AGATA BUTOWSKA

PIELĘGNARKA​

Fizjoterapeuci

DOMINIKA WOSZCZYK-CZAPIEWSKA

FIZJOTERAPEUTA

ALEKSANDRA PAWŁOWSKA

FIZJOTERAPEUTA

Biuro Fundacji

MONIKA BOJARCZUK

KATARZYNA ROGOWSKA

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.