Numer konta 

61105017641000009060259513

KRS  0000296652

C

Aktualności

Zakończyliśmy realizację Zakupu Leków w ramach Projektu Grantowego Razem Możemy Więcej ! 2023 dla podopiecznych Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Projekt został zrealizowany w ramach XI edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, organizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie. Więcej na temat Konkursu: dozfundacja.pl/projekty/granty

Rozpoczęliśmy realizację Zakupu Leków w ramach Projektu Grantowego Razem Możemy Więcej ! 2023 dla podopiecznych Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, który ma na celu wsparcie podopiecznych i ich rodzin oraz  odciążenie budżetu domowego.

Projekt został zrealizowany w ramach XI edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, organizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie. Więcej na temat Konkursu: dozfundacja.pl/projekty/granty

Gorąco zapraszamy na wyjątkowy charytatywny koncert kolęd i pastorałek, w wykonaniu artystów z Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar”. Koncert odbędzie się w przepięknej Bazylice Św. Mikołaja.

Charytatywny Koncert Kolęd to wydarzenie poświęcone podopiecznym Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku. Rozbrzmiewać będą znane i mniej znane kolędy i pastorałki, w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego ,,Jantar”. Wspólnie ze słuchaczami wykonawcy będą celebrować czas kolędowania oddając ukłon naszej tradycji i jednocześnie zachęcając do wsparcia podopiecznych Hospicju

Serdeczne podziękowania dla Gdańskiej Fundacji Rozwoju Gospodarczego.

Uwaga!!! Fundacja NIE PROWADZI zbiórek pieniężnych na kontach osób prywatnych! Oficjalne konto PHD to
61 1050 1764 1000 0090 6025 9513
Nie daj się oszukać! Jeżeli masz wątpliwości skontaktuj się z nami!

„W pojedynkę możemy zrobić tak mało; razem możemy zrobić tak wiele” (Helen Keller)

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci z całego serca składa podziękowania za pomoc na rzecz podopiecznych naszego hospicjum. Dostrzegamy i cenimy państwa ogromną wrażliwość społeczną i otwartość na potrzeby innych. 

Dzięki takim ludziom, jak państwo, powraca nadzieja na lepsze jutro. 


Dziękujemy!

1% dla OPP

Co roku podatnicy mają możliwość przekazania 1 procenta swojego podatku na rzecz dowolnie wybranej organizacji pożytku publicznego.
Podatnik samodzielnie wybiera, na czyją konkretnie rzecz przekazana zostanie kwota pochodząca z jego zeznania rocznego. Co ważne przekazując 1% z własnego PIT, podatnik nie traci ani złotówki, a jedynie kwotę, którą i tak musiałby przekazać na rzecz Skarbu Państwa.
To może być ostatni rok w którym mogą nas Państwo wesprzeć.
Obowiązujący od stycznia Polski Ład sprawia, że część podatników nie będzie płacić podatku, z uwagi na wyższą kwotę wolną od podatku. Część podatników nie będzie mogła przekazać 1% a inni przekażą go w niższej kwocie niż dotąd. Dlatego też, do organizacji pożytku publicznego trafi mniej pieniędzy jeżeli nie nastąpi zmiana systemowa.

Pola Nadziei 2022