Numer konta 

61105017641000009060259513

KRS  0000296652

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Aktualności

Ruszył XII Konkurs Grantowy RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

W dniach 27-28 kwietnia 2024 roku odbędzie się już po raz piętnasty wyjątkowe wydarzenie sportowe – „Sztafeta Nadziei”. W sercu Trójmiasta, w Galerii Bałtyckiej, ludzie z różnych sfer życia, od sportowców po przedstawicieli firm i wolontariuszy, spotkają się, aby w jednym wspólnym celu pokonać swoje słabości i dać wsparcie potrzebującym.

„Sztafeta Nadziei” to 24-godzinny maraton, w którym uczestnicy biegną i jeżdżą na rowerach stacjonarnych, oddając hołd niezwykłej determinacji oraz poświęceniu opiekunów hospicjum. W Galerii Bałtyckiej, na specjalnie przygotowanych bieżniach i rowerach, przez całą dobę trwa wysiłek, symbolizujący czas i siłę, jaką codziennie wkładają opiekunowie swoich podopiecznych. Każdy przebiegnięty i przejechany kilometr przekłada się na wsparcie finansowe dla Pomorskiego Hospicjum.

Główny sponsor wydarzenia zobowiązał się do wpłaty złotówki za każdy pokonany kilometr, co stanowi nie tylko wsparcie materialne, ale także wyraz solidarności z pacjentami hospicjum oraz ich rodzinami. W ten sposób, każdy wysiłek uczestników „Sztafety Nadziei” staje się realną pomocą dla tych, którzy potrzebują wsparcia w trudnych chwilach.

Rozpoczęcie biegu nastąpi w sobotę o godzinie 15:00, a zakończenie w niedzielę o tej samej porze. To wyjątkowy moment jedności i solidarności, który jednoczy społeczność Trójmiasta w szlachetnym celu. Przez całą dobę Galeria Bałtycka stanie się areną walki z ograniczeniami i przezwyciężania własnych granic dla dobra innych.

„Sztafeta Nadziei” to nie tylko sportowe wydarzenie, ale także wyraz wsparcia i empatii dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy najbardziej. Zapraszamy do udziału oraz wsparcia tego wyjątkowego maratonu, który przynosi nadzieję i pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Zapisy

https://elektronicznezapisy.pl/event/10628.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR09Q9RhI4sKDqvBP_DeSm7NKC3OKd0qdjGoktAtOFFZClfvmw72S61n0l4_aem_AZu6Nc2FJmS_7eyP6VnqA_CZ4D7hFyIDWrIEZbOf163ASPKkOBlPw_Agm-qDFsv7A_tC1YoEu57XCB6GQpVUWL8P

Zakończyliśmy realizację Zakupu Leków w ramach Projektu Grantowego Razem Możemy Więcej ! 2023 dla podopiecznych Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Projekt został zrealizowany w ramach XI edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, organizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie. Więcej na temat Konkursu: dozfundacja.pl/projekty/granty

Rozpoczęliśmy realizację Zakupu Leków w ramach Projektu Grantowego Razem Możemy Więcej ! 2023 dla podopiecznych Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, który ma na celu wsparcie podopiecznych i ich rodzin oraz  odciążenie budżetu domowego.

Projekt został zrealizowany w ramach XI edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, organizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie. Więcej na temat Konkursu: dozfundacja.pl/projekty/granty

Gorąco zapraszamy na wyjątkowy charytatywny koncert kolęd i pastorałek, w wykonaniu artystów z Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar”. Koncert odbędzie się w przepięknej Bazylice Św. Mikołaja.

Charytatywny Koncert Kolęd to wydarzenie poświęcone podopiecznym Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku. Rozbrzmiewać będą znane i mniej znane kolędy i pastorałki, w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego ,,Jantar”. Wspólnie ze słuchaczami wykonawcy będą celebrować czas kolędowania oddając ukłon naszej tradycji i jednocześnie zachęcając do wsparcia podopiecznych Hospicju

Serdeczne podziękowania dla Gdańskiej Fundacji Rozwoju Gospodarczego.

Uwaga!!! Fundacja NIE PROWADZI zbiórek pieniężnych na kontach osób prywatnych! Oficjalne konto PHD to
61 1050 1764 1000 0090 6025 9513
Nie daj się oszukać! Jeżeli masz wątpliwości skontaktuj się z nami!

„W pojedynkę możemy zrobić tak mało; razem możemy zrobić tak wiele” (Helen Keller)

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci z całego serca składa podziękowania za pomoc na rzecz podopiecznych naszego hospicjum. Dostrzegamy i cenimy państwa ogromną wrażliwość społeczną i otwartość na potrzeby innych. 

Dzięki takim ludziom, jak państwo, powraca nadzieja na lepsze jutro. 


Dziękujemy!

1% dla OPP

Co roku podatnicy mają możliwość przekazania 1 procenta swojego podatku na rzecz dowolnie wybranej organizacji pożytku publicznego.
Podatnik samodzielnie wybiera, na czyją konkretnie rzecz przekazana zostanie kwota pochodząca z jego zeznania rocznego. Co ważne przekazując 1% z własnego PIT, podatnik nie traci ani złotówki, a jedynie kwotę, którą i tak musiałby przekazać na rzecz Skarbu Państwa.
To może być ostatni rok w którym mogą nas Państwo wesprzeć.
Obowiązujący od stycznia Polski Ład sprawia, że część podatników nie będzie płacić podatku, z uwagi na wyższą kwotę wolną od podatku. Część podatników nie będzie mogła przekazać 1% a inni przekażą go w niższej kwocie niż dotąd. Dlatego też, do organizacji pożytku publicznego trafi mniej pieniędzy jeżeli nie nastąpi zmiana systemowa.

Pola Nadziei 2022