#zostanwdomu

pomoc projekt

new

Bezpłatna konsultacja

Mamy przyjemność poinformować, że od czerwca bieżącego roku, konsultacje psychiatryczne w programie “ poMOC" będzie prowadziła Pani dr n. med. Agata Cichoń - Chojnacka

lekarz, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, terapeuta rodzinny, członek Sekcji Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W codziennej praktyce Pani Doktor zajmuje się diagnozą i leczeniem zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży, kwalifikacją do dalszej terapii, prowadzeniem wykładów, warsztatów psychoedukacyjnych dla rad pedagogicznych, psychologów i opiekunów dzieci. Od 2016 roku pełni funkcję kierownika Gdyńskiego Centrum Diagnozy i Terapii FASD w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, a od roku 2018 pełni rolę konsultanta w Ośrodku Terapii Uzależnień w Wandzinie. Szczególny obszar zainteresowań to wczesna więź oraz zaburzenia potraumatyczne u dzieci i młodzieży.

Przypominamy, że konsultacje są skierowane do rodzeństwa dzieci przewlekle i terminalnie chorych, które są mieszkańcami Gdańska. Aby umówić się na bezpłatną konsultację należy zadzwonić pod numer 501 608 538, w każdy poniedziałek w godzinach 16 – 18.

Projekt finansowany jest ze środków Miasta Gdańska.