Teledyski

new

7 team

The Winner Takes It All - cover (Official Video)

"The Winner Takes It All" (pol. Zwycięzca bierze wszystko) – pierwszy singel z siódmego albumu zespołu ABBA, Super Trouper. Piosenka o wydźwięku osobistym, słowa utworu opowiadają o rozstaniu się dwóch członków zespołu, Agnethy Fältskog i Björna Ulvaeusa. Utwór ten jest jedną z najlepszych ballad popowych wszechczasów. Teledysk wyreżyserował laureat Oscara Lasse Hallström (The Cider House Rules, Chocolat), mamy nadzieje, że nasza wersja też się spodoba.

new

7 TEAM

David Bowie LIFE ON MARS cover video

Tym razem dziewczyny z zespołu SEVEN TEAM, przygotowały piosenkę Davida Bowie Life on Mars?, genialnego artysty który przeszedł do historii muzyki z największą liczbą sprzedanych albumów w dziejach. Piosenka zaczyna się jako opowieść o dziewczynce, która ucieka do kina w czasie kłótni jej rodziców, gdzie czekało ją rozczarowanie z powodu przemocy w oglądanym filmie od której starała się ona uciec. Druga zwrotka piosenki opowiedziana jest już z punktu widzenia pierwszej osoby - Bowie wylicza w niej swoje obserwacje na temat amerykańskiego imperializmu kulturalnego i stanu Wielkiej Brytanii.

new

7 TEAM

Jeszcze w zielone gramy (cover)

Zespół SevenTeam został założony przez 14-letnie uczennice sopockiej "Siódemki": - Marysię Godlewską (wokal) - Agatę Nowakowską (piano) - Lucynę Schwarz (saksofon) - Paulę Chudecką (skrzypce) - Sonię Tylińską (klawisz).